Air Berlin

Valentýnská nabídka Air Berlin

11/2 2010

Období před Svatým Valentýnem je vždy pro letecké společností příležitostí k nabídce akčních letenek. Air Berlin přichází s valentýnskými levnými letenkami z Vídně a z německých letišť. V některých termínech narazíte dokonce na cenu od 1 €, jako příklad může posloužit na stránkách Air Berlin let z Vídně do Nice  v sobotu 3. dubna.

Nové linky z Norimberka a z Frankfurtu

3/2 2010

Air Berlin otevře dvě nové linky z Norimberka, těmito novými destinacemi jsou Nice a Benátky Marco Polo.  Maltský národní dopravce Air Malta připravuje spojení sicilské Catanie s Frankfurtem, linka bude operována třikrát týdně.

Nabídky Air Berlin pro odlety z Vídně

12/11 2009

Air Berlin nabízejí levné letenky při odletech z Vídně. Za jednosměrnou letenku do Paříže, Curychu a Stockholmu zaplatíte na vybraných letech od 29 € včetně poplatků, do Milána nebo Moskvy pak od 49 € včetně poplatků (při platbě vám bude účtován navíc pouze servisní poplatek).

Zimní nabídka destinací z letiště Drážďany

29/10 2009

Letiště Dresden International vstupuje 25. října do zimní sezóny s bohatou nabídkou letů. Každý týden bude k dispozici zhruba 250 odletů do 50 destinací ve 13 zemích v Evropě, severní Africe a na Blízkém Východě. Poprvé jsou v letovém řádu v zimě zařazeny lety do Moskvy a Varšavy. Nově jsou v nabídce také lety do Larnaky na Kypru, Ciudad Real ve Španělsku a do Antalye v Turecku.

Levné letenky Vídeň - Paříž

20/8 2009

levné letenky do Paříže je stálý zájem. Pokud poletíte z Prahy, je běžná cena zpáteční letenky s low cost společností od 3500 Kč výše, pokud zvolíte klasické aerolinie, zaplatíte obvykle nejméně 5 300 Kč. Zajímavější cenová nabídka vás čeká, pokud zvolíte jako místo odletu vídeňské letiště.

Akční ceny Air Berlin při odletech z Vídně

11/8 2009

Druhé nějvětší německé aerolinie Air Berlin nabízejí levné letenky při odletech z Vídně. Za jednosměrnou letenku do Paříže a Stockholmu zaplatíte na vybraných letech od 29 Euro včetně poplatků, do Milána nebo Moskvy pak od 49 Euro včetně poplatků (při platbě vám bude účtován navíc pouze servisní poplatek).

Syndikovat obsah