Air Caraibes

Martinique a Guadeloupe z Paříže od 494 €

11/1 2010

Francouzské letecké společnosti Corsair a Air Caraibes zlevnily letenky na Francouzské Antily, z Paříže Orly se tak dostanete na Martinique, Guadeloupe a St. Martin s Corsairem od 494 € a s Air Caraibes od 502 €.

Martinique a Guadeloupe z Paříže za 530 €

1/12 2009

 Pokud vás láká Karibik, kde v lednu a v únoru vrcholí hlavní sezóna, můžete využít nabídky levných letenek francouzské společnosti Air Caraibes. Ta  létá z Paříže Orly na Martinique a Guadeloupe a nabízí přibližně od poloviny ledna do poloviny února zpáteční letenky od 530 €, což je podstatně méně než v hlavní sezóně v předešlých letech. 

Corsair zlevnil letenky z Paříže do exotických destinací

14/8 2009

Francouzská letecká společnost Corsair, která je členem koncernu TUI, zlevnila letenky do řady exotických destinací. Asi nejzajímavější nabídka se týká karibské oblasti, za zpáteční levné letenky na ostrovy Martinique, Gudeloupe a Saint Martin z Paříže Orly tak zaplatíte 399 Euro včetně poplatků.

Martinique a Guadeloupe z Paříže za rozumné ceny

14/7 2009

Již jsme se zde psali o levných letenkách společnosti Corsair z Paříže Orly do francouzských zámořských departmentů Martinique a Guadeloupe, ležících v Karibiku. Na stejné trase létá také francouzská společnost Air Caraibes, která nabízí až do poloviny prosince letenky z Orly na oba zmíněné ostrovy za 427 €, resp.  429 €.

Syndikovat obsah