Corsair

Martinique a Guadeloupe z Paříže od 494 €

11/1 2010

Francouzské letecké společnosti Corsair a Air Caraibes zlevnily letenky na Francouzské Antily, z Paříže Orly se tak dostanete na Martinique, Guadeloupe a St. Martin s Corsairem od 494 € a s Air Caraibes od 502 €.

S Corsairem do francouzských zámořských departmentů

14/9 2009

Francouzské aerolinie Corsair nabízejí v současné době levné letenky z Paříže do řady exotických destinací. Jak jsme zde již psali, z Paříže Orly se tak můžete dostat na karibské ostrovy Martinique, Guadeloupe a Saint Martin za 409 Euro včetně daní a poplatků.

Corsair zlevnil letenky z Paříže do exotických destinací

14/8 2009

Francouzská letecká společnost Corsair, která je členem koncernu TUI, zlevnila letenky do řady exotických destinací. Asi nejzajímavější nabídka se týká karibské oblasti, za zpáteční levné letenky na ostrovy Martinique, Gudeloupe a Saint Martin z Paříže Orly tak zaplatíte 399 Euro včetně poplatků.

Martinique a Guadeloupe z Paříže za rozumné ceny

14/7 2009

Již jsme se zde psali o levných letenkách společnosti Corsair z Paříže Orly do francouzských zámořských departmentů Martinique a Guadeloupe, ležících v Karibiku. Na stejné trase létá také francouzská společnost Air Caraibes, která nabízí až do poloviny prosince letenky z Orly na oba zmíněné ostrovy za 427 €, resp.  429 €.

Martinique a Guadeloupe s Corsairem

24/6 2009

Francouzská letecká společnost Corsair nabízí levné letenky do francouzských zámořských departmentů za zajímavé ceny. Aerolinky, jejichž základnou je pařížské letiště Orly, nabízejí letenky pro lety uskutečněné mezi 2.zářím a 23.říjnem 2009 z Paříže Orly do Pointe-á-Pitre a Fort de France (na karibských ostrovech Guadeloupe a Martinique)za 428 €.

Syndikovat obsah