Germanwings

Germanwings slaví sedmé výročí existence akčními cenami

30/10 2009

U příležitosti sedmého výročí svého založení nabídla low cost společnost Germanwings levné letenky již od 7,77 €. Pro cestovatele z ČR se tak nabízí možnost letět za tuto cenu z Prahy na letiště Kolín n. Rýnem -Bonn. Uvedená cena platí při koupi jednosměrné letenky a obsahuje poplatky a daně, zaplatíte však poplatek za odbavené zavazadlo.

Akční nabídka u Germanwings

24/9 2009

Německá low cost společnost Germanwings připravila akci, ve které prodává jednosměrné letenky již od 9,99 Euro včetně poplatků a daní. V akční nabídce tak najdete lety z Mnichova do Barcelony, Istanbulu a Stockholmu, z letišť ve Vídni a Drážďanech do Nice. Pokud se týká letů z Prahy, v nabídce je Cologne-Bonn od 19,99 Euro.

Akční letenky od Germanwings

28/8 2009

Nízkonákladová společnost Germanwings přichází s levnými letenkami v rámci letního výprodeje. Nabízí tak jednosměrné letenky z Prahy již od 19,99 Euro včetně poplatků a daní. Germanwings provozuje přímé lety z Ruzyně na letiště Cologne - Bonn, ovšem jako jedna z mála low cost společností nabízí i možnosti přestupů na jednu letenku.

Víte, jaká zavazadla si smíte vzít na low cost lety? II. část

22/7 2009

Aer Lingus povoluje pasažérům odbavit zavazadlo o váze 20 kg, podle trati je poplatek za odbavení zavazadla úctován od 12 do 15 Euro. Poplatek za nadváhu zavazadla činí 9 Euro při on line platbě a 12 Euro při platbě na letišti. Povolené rozměry kabinového zavazadla jsou 56x45x26 cm a jeho váha 6 kg.

Akční ceny od Germanwings na trase z Prahy do Kolína nad Rýnem

17/7 2009

Německá low cost společnost Germanwings spustila akci, při které můžete pořídit levné letenky z Prahy na letiště Cologne-Bonn už za 19,99 €. Uvedená cena zahrnuje jednosměrnou letenku včetně tax a poplatků a rovněž včetně platby za odbavené zavazadlo, výsledný účet bude zvýšen pouze o poplatek 8 € za transakci.  Letět levně z Prahy můžete s Germawings  via Kolín nad Rýnem také dále do Mnichova, Berlína, Vídně a Curychu.

Atraktivní ceny od Germanwings

1/7 2009

Německá nízkonákladová společnost Germanwings spouští dnešním dnem prodej levných letenek do některých destinací. Nabídka platí pro letenky zakoupené do 5.července. V rámci této nabídky můžete letět na trase z Prahy na letiště Cologne Bonn od 19,99 €, což je částka v přepočtu asi 530 Kč a zahrnuje poplatky a taxy, nikoli však platbu za odbavení zavazadel.

Syndikovat obsah