Icelandair

Balíček od Icelandairu: za 279 £ letenka z Londýna do Reykjavíku, 3 noci v hotelu a výlet

9/12 2009

Icelandair opět nabízí obdivovatelům toho nevšedního ostrova balíček služeb, který obsahuje letenku z Londýna Heathrow na Island, 3 noci ve 4* hotelu a výlet po Reykjavíku a jeho okolí, to vše dohromady za 279 £ za osobu. Variantně si můžete také zvolit odlet z Manchesteru nebo z Glasgowa. Balíček neobsahuje letištní transfery na Islandu a je nutné si je případně připlatit.

Letenka z Londýna na Island, tři noci v hotelu a výlet za polární září již od 269 £

3/11 2009

Icelandair nabízí nejen samostatné levné letenky na Island, ale ještě výhodnější je zakoupení balíčku služeb, ve kterém dostanete letenku z Londýna Heathrow do Reykjavíku, 3 noci ve dvouhvězdičkovém hotelu v centru ( případně čtyřhvězdičkovém hotelu na předměstí s bezplatným shuttlem do Reykjavíku)  a výlet za pozorováním polární záře. Nabídku ubytování lze upgradovat na luxusní hotel Hilton, objednat si můžete i odlet z Manchesteru nebo Glasgowa namísto z Londýna. Cena balíčku je 269 £.

Letenka z Londýna do Reykjavíku, 3 noci v hotelu a okruh po Islandu od 239 GBP

6/10 2009

Icelandair nabízí zajímavý balíček služeb, ve kterém dostanete letenku z Londýna Heathrow do Reykjavíku, 3 noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu a zdarma okruh po Islandu nazvaný Golden Circle Tour. Variantně si můžete objednat i odlet z Manchesteru nebo Glasgowa, v základní ceně balíčku nejsou letištní transfery na Islandu.

Letenka z Londýna na Island, 3 noci v hotelu a koupání v Blue Lagoon od 229 GBP

20/9 2009

Pokud vás láká Island, společnost Icelandair připravila zajímavé balíčky letenek a ubytování. Od ceny 229 GBP získáte letenku  z Londýna Heathrow, 3 noci v hotelu** se snídaní a výlet s koupáním v termálním jezeře Blue Lagoon, za příplatek si můžete objednat  letištní transfery. Pokud chcete nabídku upgradovat na hotel****, cena takového balíčku služeb začíná na 249 GBP.

Syndikovat obsah