Meridiana/Eurofly

Nabídka zimní exotiky u Meridiany/Eurofly: Mauritius z Milána za 453 €

5/12 2009

Italská Meridiana/Eurofly nabízí v lednu, únoru a březnu řadu levných letenek na Mauritius. Například jednosměrnou letenku z Milána Malpensy pořídíte již od 232 € včetně poplatků. Za zpáteční let pak dáte dokonce jen 220 €, takže celkově vás Mauritutis vyjde na 452 €. Levné letenky na Mauritius za stejné ceny nabízí Meridiana/Eurofly také z Říma Fiumicina.

Podzimní ceny exotiky s Meridiana/Eurofly

21/9 2009

Italská Meridiana/Eurofly nabízí pro podzimní měsíce levných letenek do exotických destinací. Například jednosměrnou letenku z Milána Malpensy na Mauricius a na Seychelly pořídíte již od 220 Euro, cena za letenku Maledivy nebo Zanzibar začíná na 295 Euro za jednu cestu včetně poplatků. Levné letenky za obdobné ceny nabízí Meriana/Eurofly také z Říma Fiumicina.

Meridiana/Eurofly: leťte levně na Mauricius nebo Seychelly

18/8 2009

Italská Meridiana, jejíž letadla se na lince z Florencie před časem objevovala i na ruzyňském letišti, nabízí nezávislým cestovatelům levné letenky do atraktivních tropických destinací z letiště Milán Malpensa. Například za zpáteční letenku z Milána na Mauricius zaplatíte i s poplatky v říjnu, listopadu a prosinci 451 Euro, na Seychelly 459 Euro.

Syndikovat obsah