Niki

Niki zahajuje provoz nových linek z Vídně

12/1 2010

Rakouská společnost Niki otevírá nové linky z Vídně do Bělehradu, Bukurešti a Sofie, letadla poletí na těchto trasách poprvé již 1. února 2010.  Od 31. března pak přidá další linky do Nice, Barcelony a Kodaně. Cena jednosměrných letenek do těchto nových destinací začíná na 29 €.

Niki připravuje nové linky z Vídně

7/12 2009

Rakouská nízkonákladová společnost Niki připravuje nové linky z Vídně. V únoru 2010 zahajuje lety do Bělehradu, Sofie a Bukurešti, od března 2010 začne létat do Barcelony, Nice a Kodaně. 

Ryanair plánuje další expanzi v Bratislavě

30/10 2009

Šéf Ryanairu Michael O´Leary oznámil záměr společnosti dále posílit pozici aerolinií na bratislavském letišti. Ryanair, specialista na levné letenky, plánuje umístit na letišti M.R. Štefánika tři letadla. Vše se však definitivně odvine od jednání s bratislavským letištěm o výši letištních poplatků. Současně tak vyvíjí tlak na vídeňské letiště, které šéf Ryanairu označuje díky výši letištních poplatků za příliš drahé.

Levné letenky Vídeň - Paříž

20/8 2009

levné letenky do Paříže je stálý zájem. Pokud poletíte z Prahy, je běžná cena zpáteční letenky s low cost společností od 3500 Kč výše, pokud zvolíte klasické aerolinie, zaplatíte obvykle nejméně 5 300 Kč. Zajímavější cenová nabídka vás čeká, pokud zvolíte jako místo odletu vídeňské letiště.

Syndikovat obsah