Norwegian Air Shuttle

Wizz Air ruší linky do Malmö a Osla

10/2 2010

Wizz Air ukončí provoz linek do Osla Torpu a do Malmö, poslední lety se uskuteční na konci února. Do Osla se tak dostanete přímým letem z Prahy pouze s Norwegian Air Shuttle nebo s ČSA, alternativou letu do Malmö je spojení do Kodaně a odtud vlakem nebo autobusem, obě města totiž leží poměrně blízké vzdálenosti, odděluje je mořská úžina překlenutá jedním z nejdelších mostů v Evropě.

Z Prahy do Kodaně s Norwegian od 28,50 €

22/1 2010

Společnost Norwegian Air Shuttle nabízí jednosměrné letenky z Prahy do Kodaně od 28,50 €. Zvolíte-li jako místo odletu Vídeň, přijde vás let jedním směrem na 30 €. Nejvíce dostupných termínů za tuto cenu najdete v nabídce Norwegian na únor a v březen.

Norwegian nabízí Kodaň od 29 €, Oslo od 37 €

14/11 2009

Pokud vás lákají severské metropole, Norwegian Air Shuttle nabízí v současné době levné letenky z Prahy do Kodaně od 29 € za jednosměrný let včetně poplatků, na letiště Oslo Rygge pak doletíte od 37 €. Velmi příznivá cena 37 € za jednosměrný let na vás čeká i tehdy, pokud zvolíte za svůj cíl Stavanger, od  50 € můžete letět mezi Prahou a Trondheimem.

Levné letenky do Kodaně

30/7 2009

Byly doby, kdy letecké spojení z Prahy do Kodaně bylo bohatší než dnes. Z této linky totiž před časem zmizela letadla dánské společnosti Cimber Sterling i skandinávských SAS. Dnes napočítáme na této trase tři nízkonákladové aerolinky (Sky Europe, Click4sky a Norwegian Air Shuttle), klasické aerolinie jsou zastoupeny na této trase v podobě ČSA.

Víte, jaká zavazadla si smíte vzít na low cost lety? I.část

20/7 2009

Sky Europe vám povolí hmotnost zavazadla 20 kg na osobu. Při platbě on-line zaplatíte za odbavené zavazadlo 12 €, pokud necháte platbu až na letiště, vyšplhá se částka až na 20 €. Za každý kilogram nadváhy vám Sky Europe naúčtuje 12 €. Povolený rozměr kabinového zavazadla je 55x40x20cm

Norwegian Air Shuttle otvírá linky z Vídně do Osla a Kodaně

4/7 2009

Norské nízkonákladové aerolinie létající i do Prahy posilují svoji přítomnost na středoevropském trhu. Tentokrát ohlásily otevření nových linek z Vídně do Osla a Kodaně, na kterých zahájí lety 17. srpna. Na svých webových stránkách Norwegian avizuje levné letenky z Vídně do Kodaně od 199 DKK za jednosměrný let, což je v přepočtu přibližně 700 Kč.

Syndikovat obsah