Sky Europe

Také mBank začala vracet peníze za letenky Sky Europe

4/11 2009

Peníze za reklamované letenky Sky Europe začala vyplácet mBank těm klientům, kteří za ně zaplatili platební kartou této banky. Klientům bude prostředky na účty převádět postupně, a to v pořadí, ve kterém reklamace zadali. Dosud jich banka obdržela víc než 600. 

Slovenské banky začaly odškodňovat klienty Sky Europe

21/10 2009

Slovenské banky začaly odškodňovat první klienty, kteří zaplatili za letenky Sky Europe kartou. Tatrabanka odškodní asi 1400 svých klientů, nerozlišuje při tom, zda se jednalo o platbu debetní nebo kreditní kartou. Slovenská spořitelna začne odškodňovat klienty, kterým uznala reklamaci, od 26. října a takto odškodněných klientů bude asi tisíc. K tomuto datu rovněž začne vyplácen peníze za neproletěné letenky Sky Europe Všeobecná úverová banka.

Postup v České spořitelně při reklamaci nákupu letenky Sky Europe platební kartou

8/9 2009

Pokud jste za letenku Sky Europe zaplatili kartou České spořitelny, můžete zkusit reklamovat u ČS tuto transakci. Za letenku, na kterou už nikdy nikam nepoletíte, máte jistou šanci dostat své peníze zpět. Nikoli od Sky Europe, ale od vaší banky, která vám vydala platební kartu, a to pouze v případě, že jste s ní uhradili letenku přes internet přímo společnosti Sky Europe. 

Sky Europe definitivně zbankrotovaly

1/9 2009

Letecká společnost Sky Europe včera k půlnoci definitivně ohlásila svůj konec.  Klienti, kteří mají koupenu od Sky Europe letenku, však s největší pravděpodobností nedostanou své peníze zpět, společnost je předlužená a pohledávky věřitelů mnohonásobně převyšují prostředky aerolinií.

Letiště Praha zřejmě zítra přestane odbavovat lety Sky Europe, provoz společnosti byl v pondělí večer ochromen

31/8 2009

Letiště Praha vydalo v pondělí odpoledne tiskovou zprávu, podle které od zítřka, tj. od 1. 9. přestává poskytovat služby společnosti SkyEurope do doby než budou obnoveny dohodnuté pravidelné předplatby. V případě, že během úterý bude doručena hotovost, je Letiště Praha připraveno neprodleně znovu zahájit poskytování služeb do výše uhrazených záloh. Pro cestující, kterých se dotkne případné přerušení provozu, doporučuje Letiště Praha obrátit se rovnou na společnost Sky Europe na telefonní číslo 296 096 096 nebo na kontakty uvedené na webu Sky Europe.

Sky Europe pokračuje v prodeji letenek za výhodné ceny

26/8 2009

Sky Europe pokračuje v sérii promoakcí, nyní tak avizuje podzimní výprodej letenek v cenách od 9 do 99 Euro za jednu cestu včetně poplatků a tax. Nabídka se vztahuje na lety od 1. října do 15. prosince 2009, rezervace musí být uskutečněna do neděle do půlnoci, nabídka je omezena volnými místy. 

Sky Europe prodloužily akci na slevu letenek do neděle

21/8 2009

Akční ceny letenek od Sky Europe, kdy můžete koupit letenky s 40% slevou, jsou stále v prodeji. Společnost prodloužila tuto promo akci do nedělní půlnoci, v nabídce Sky Europe tak stále jsou jednosměrné letenky již od 11 Euro včetně poplatků. 

Další promo akce Sky Europe, slevy letenek dosahují 40%

19/8 2009

Sky Europe spustila další akci na podporu prodeje svých letenek, tentokrát nabízí 40% slevu na lety do 11 svých destinací. Akční ceny tak začínají na 11 Euro za jednosměrnou letenku včetně poplatků a daní, nabídka se vztahuje na lety uskutečněné od 1. září 2009 do 22. února 2010. Rezervace musí být uskutečněna do půlnoci 20. srpna, nabídka míst za tyto ceny je omezená.

Wizz Air nabídl alternativní lety klientům Sky Europe z Budapešti

17/8 2009

Konkurenční boj mezi nízkonákladovými společnostmi se dostal do dalšího kola. Společnost Wizz Air na svém webu nabízí klientům Sky Europe, kteří měli letět z vídeňského letiště, alternativní lety z Budapešti. Pasažéři s platnou rezervací letu se SkyEurope na období 15. – 30.

Sky Europe prodloužily akci 1+1 do pondělní půlnoci

17/8 2009

Společnost Sky Europe prodloužila do dnešní půlnoci akci 1+1. Při zakoupení jedné letenky dostanete druhou zdarma, druhá cestující osoba zaplatí  pouze poplatek za odbavené zavazadlo a za platbu kartou. Nabídka se vztahuje na lety uskutečněné v období od 1. září 2009do 22. února 2010, při rezervaci na stránkách Sky Europe nesmíte zapomenout vložit promokód 2for1.

Syndikovat obsah