Wizz Air

Wizz Air ruší linky do Malmö a Osla

10/2 2010

Wizz Air ukončí provoz linek do Osla Torpu a do Malmö, poslední lety se uskuteční na konci února. Do Osla se tak dostanete přímým letem z Prahy pouze s Norwegian Air Shuttle nebo s ČSA, alternativou letu do Malmö je spojení do Kodaně a odtud vlakem nebo autobusem, obě města totiž leží poměrně blízké vzdálenosti, odděluje je mořská úžina překlenutá jedním z nejdelších mostů v Evropě.

Nová linka Wizz Air do Bari

6/2 2010

Wizz Air otevře od 28. března 2010 novou linku z Prahy do italského Bari s frekvencí dvou letů týdně. Přístavní město v oblasti Apulie, ležící na pobřeží Jaderského moře, se tak stane 14. destinací, kterou dopravce z české metropole nabízí. Wizz Air v současné době provozuje lety do oblíbených italských měst, jako jsou Řím, Benátky/Treviso a Milán/Bergamo.

Wizz Air zavedl odbavení přes internet při letech z Prahy

21/1 2010

Wizz Air zavedl odbavení přes internet pro všechny své lety z Prahy, odbavit se můžete nejdříve 7 dní a nejpozději 3 hodiny před odletem. Zároveň Wizz Air oznámil, že s platností od 1. dubna 2010 bude odbavení přes internet zpoplatněno částkou 5 €, při platbě na letišti pak částkou 10 €.

Novoroční výprodej letenek u Wizz Air

7/1 2010

Wizz Air ohlásil novoroční výprodej, při kterém nabídne do prodeje 5 tis. letenek na vybraných trasách od 467 Kč. Tato cena je míněna za let jedním směrem včetně poplatků a daní, mohou vám však být naúčtovány další poplatky například za rezervaci kartou nebo za odbavené zavazadlo.

Letiště Bratislava: Wizz Air končí s lety do Říma, Ryanair přidává linku do Malagy

28/12 2009

Wizz Air nedokázal najít s vedením bratislavského letiště společnou řeč a dohodnout se na oboustraně přijatelných podmínkách, takže od 11. ledna 2010 ruší linku do Říma, které létala teprve od letošního září. Naopak Ryanair na bratislavském letišti dále expanduje, s otevřením již své třicáté osmé základny v Malaze zavede spojení mezi tímto španělským městem a Bratislavou.

Wizz Air začíná prodávat letenky do Burgasu na léto 2010

15/12 2009

Wizz Air zavedl do svého rezervačního systému letenky do bulharského Burgasu, kam každoročně míří za dovolenou desetitisíce turistů z ČR. Linka společnosti Wizz Air bude v provozu od 12. června 2010 do 18. září 2010 s frekvencí letů jednou týdně, a to v sobotu.

 

Wizz Air zahájí lety z Prahy do italského Bari

4/12 2009

Wizz Air oznámil, že v březnu 2010 otevře novou linku z Prahy do italského Bari s frekvencí dvou letů týdně. Toto město se tak stane čtrnáctou destinací, kterou dopravce z české metropole nabízí a čtvrtou v Itálii,  neboť  Wizz Air již v současné době létá do Říma, Benátek Trevisa a Milana Bergama. Levné letenky  do Bari od Wizz Air začínají na ceně14,99 EUR za jednosměrný let včetně poplatků.

Aktuální nabídka Wizz Air od 467 Kč

26/11 2009

Společnost Wizz Air  nabízí levné letenky včetně poplatků a daní z Prahy do Malmo, Neapole a Osla Sandefjord Torp již od 467 Kč. Tato cena za jednosměrnou letenku platí při platbě bankovním převodem a neobsahuje platbu za odbavené zavazadlo.

Wizz Air zavádí i v Praze odbavení přes internet

18/11 2009

Od 17. listopadu společnost Wizz Air zavádí odbavení na internetu u všech letů z Prahy. Tato služba bude postupně rozšířena na další letiště a plně zavedena do jara 2010. Odbavení na internetu můžete provést sedm dní až tři hodiny před plánovaným odletem vašeho letadla a to pro cestující se zavazadly k odbavení nebo bez.

Wizz Air redukuje letový řád z Prahy

16/11 2009

Po slibném nástupu na ruzyňské letiště se zdá, že Wizz Air poněkud přecenil své síly. Podle informací iDNES společnost zachová původní frekvence letů pouze do Paříže, Eindhovenu a Trevisa, ostatní linky zimního letového řádu čeká redukce. V některých případech aerolinie ruší i polovinu letů.

Syndikovat obsah